bidlab

Wioletta Wiśniewska z Traffic Trends do Bidlab

Do zespołu Bidlab – agencji mediowej specjalizującej się w efektownym pozyskiwaniu ruchu – dołączyła Wioletta Wiśniewska. Objęła stanowisko Traffic Managera.

Wioletta Wiśniewska jest odpowiedzialna za kampanie reklamowe realizowane zarówno w Programmatic, jak i AdWords. Zajmuje się optymalizacją prowadzonych działań reklamowych tak, aby pomiędzy tymi dwoma ekosystemami wyszukiwać najefektywniejsze ścieżki atrybucji dla kluczowych klientów.

Wioletta Wiśniewska w ostatnim czasie pracowała w Traffic Trends na stanowisku Team Leadera, gdzie odpowiadała za szkolenie stażystów z zakresu Google AdWords i Analitycs. Ponadto prowadziła kampanie m.in. linków tekstowych, wideo, remarketingowe czy Google Zakupy w systemie AdWords. Wcześniej współpracowała z widoczni.pl oraz Smartlink.

Niezmiernie cieszy mnie fakt, że do naszego zespołu dołączyła Wioletta. Dzięki jej szerokim kompetencjom i doświadczeniu zarówno w dziedzinie Programmatic, jak i AdWords prowadzone przez nas działania wkroczą na jeszcze wyższy poziom do czego cały czas dążymy – komentuje Tomasz Teodorczyk, CEO Bidlab.

Bidlab to agencja mediowa specjalizująca się w efektywnym pozyskiwaniu ruchu. Dzięki unikalnej strategii łączenia danych behawioralnych z dopasowanymi kontekstowo mediami, przy pogłębionej optymalizacji celów, Bidlab w istotny sposób obniża stratę mediową związaną z masowym zakupem reklamy display.