konowledgehub

Kariera

Wierzymy, że inwestycja w kapitał ludzki i jego unikalną wartość, gwarantują sukces.
Jeśli nie brak Ci kreatywności i otwartości na nowe pomysły, a przy tym Twoją pasją jest rynek reklamy internetowej, mediów i nowych technologii, nie wahaj się – wyślij swoje CV i list motywacyjny. Być może właśnie Ciebie poszukujemy!

Account Executive Mint Media

mint media_logo

Mint Media to agencja interaktywna, działająca na rynku od 2009 r. Firma tworzy zintegrowane strategie marketingowe w mediach społecznościowych oraz kompleksowe realizacje w sferze digital. Jako jedna z pierwszych agencji w Polsce, zaoferowała pakiety mediowe opierające się na wykorzystaniu potencjału Facebooka oraz stworzyła dedykowane aplikacje w tym serwisie. W gronie klientów Mint Media znajdują się, m.in. PKO Bank Polski, Perła, Freshmarket, Philips, NaTurek, Home.pl czy J.W. Construction.

Account Executive

miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku zdobywane w agencji interaktywnej/reklamowej albo po stronie klienta
  • Znajomość świata digital marketingu, strategii komunikacji interaktywnej oraz najnowszych trendów w social media
  • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktu i budowania długotrwałej relacji z klientem
  • Śledzenie branżowych nowości i umiejętne oferowanie świeżych rozwiązań klientom
  • Sumienność, dokładność, zaangażowanie w projekty, motywacja do samodoskonalenia i samorozwoju
  • Doskonała organizacja czasu i pracy

Zakres obowiązków:

  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • Koordynowanie i dostarczanie projektów z zakresu social media i digital 360
  • Przygotowanie kosztorysów, harmonogramów, raportów
  • Dbanie o wysoką jakość i dowożenie projektów w ustalonych terminach
  • Dobra i systematyczna współpraca z innymi działami agencji

Oferujemy:

  • Bycie współtwórcą projektów realizowanych dla dużych zagranicznych i rodzimych marek
  • Możliwość rozwoju i szkolenia z zakresu digital i nie tylko
  • Stabilne zatrudnienie w polskiej, prężnie rozwijającej się firmie
  • Pracę w zespole, od którego wiele się nauczysz i który doceni Twoje doświadczenie
  • Najlepszą kawę w okolicy

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania CV na adres info@mintmedia.pl, w temacie wpisując ‚Account Executive’.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.97 O Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883).”

SEM Specialist Result Media

Result-Media-300x71

Result Media to zespół specjalistów z branży marketingu on line, posiadających wieloletnie doświadczenie w obsłudze Internetowych kampanii reklamowych. Jest częścią grupy mediowej Knowledgehub, skupiającej w swoim portfelu ponad 20 spółek związanych z marketingiem internetowym (m.in. Inifinity media, Mint media, Bid Lab, NapoleonCat, Data Exchanger, MyLed, Uxeria, Click Republic).

Już teraz możesz dołączyć do profesjonalnego zespołu Result Media, certyfikowanej agencji Google Partners Premier, laureata konkursów i programów organizowanych przez Google.

Result Media to spółka oferująca swoim klientom zaawansowane kampanie internetowe realizujące
najtrudniejsze cele marketingowe.
Rozpoczynamy proces rekrutacyjny na stanowisko:

SEM Specialist

Wymagana:

  • 2 letnie doświadczenie w realizowaniu kampanii w Google AdWords
  • bardzo dobra znajomość Google Analytics
  • dobra obsługa narzędzia Google Tag Manager
  • podstawowa znajomość zagadnień związanych z SEO
  • ogólna wiedza o rynku reklamy Internetowej
  • biegła znajomość Excel’a,
  • podstawowa znajomości języka HTML, Java Script
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  • zdolność analitycznego myślenia i pracy z liczbami
  • zaangażowanie w realizowane projekty

Obowiązki:

  • planowanie, realizacja, optymalizacja i raportowanie kampanii reklamowych w Google AdWords / Double Click Search
  • przygotowywanie raportów analitycznych
  • prowadzenie, monitorowanie kampanii w innych systemach reklamowych niż Google AdWords
  • uzyskanie pełnej certyfikacji Google AdWords + Google Analytics

Oferujemy:

  • stabilną pracę w miłej atmosferze i w doświadczonym zespole
  • prywatną opiekę medyczną w ramach ubezpieczenia zdrowotnego PZU
  • aktywny rozwój – u nas zyskasz kompetencje i rozwiniesz umiejętności w kilku dziedzinach: zarządzania zespołem, analityki internetowej i mix mediów online (SEM, SEO, afiliacja, display, mailing, RTB), e-commerce, social&video
  • bezpłatny udział w szkoleniach, konferencjach branżowych dostęp do najnowszych technologii w dziedzinie reklamy internetowej i unikalnej wiedzy
  • indywidualną ścieżkę kariery – perspektywa awansu na stanowisko Seniora z wyborem własnej, interesującej Cię specjalizacji tj.: SEM Leader, SEM & Analytics, SEM & E-Commerce lub SEM & Paid Social

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania CV na adres kontakt@resultmedia.pl, w temacie wpisując ‚SEM Specialist’.