logo_deseo

DESEO dla Biegu Niepodległości

Z okazji tegorocznego Biegu Niepodległości, w cukierniach DESEO Patisserie & Chocolaterie uczestnicy otrzymają 25% zniżki na wszystkie produkty.

11 października, jak co roku, o godzinie 11.11 rozpocznie się 30. Bieg Niepodległości, podczas którego blisko 20 tysięcy osób przebiegnie przez 10 kilometrów stołecznych ulic. Z tej okazji Hala Gwardii, jako oficjalny partner biegu oraz organizator strefy kibica, zaprasza uczestników na wspólne świętowanie.

Na miejscu, na biegaczy oraz ich rodziny, czekają specjalne oferty. Każdy, kto przyjdzie po biegu z medalem, otrzyma 25% zniżki na cały asortyment w lokalach i na stoiskach, które wspierają wydarzenie. Miejsca te będą oznakowane okolicznościową grafiką.

W akcji weźmie udział również cukiernia DESEO Patisserie & Chocolaterie. Specjalnie z tej okazji marka stworzyła dedykowane ciastko w biało czerwonych barwach. Firma postanowiła także poszerzyć ofertę zniżkową, która poza Halą Gwardii będzie obowiązywała również w lokalach przy Burakowskiej 5/7 i Angorskiej 27.